İnternette coğrafya dersleri ile ilgili bir çok web sitesi yer alıyor. Bu sitelerin çoğu ders materyalleri paylaşıyor. Ancak MEB müfredatına göre konuları düzenlenmiş ve bu şekilde yayınlanmış bir web sitesi bulunmuyor. Ayrıca bu sitelerin bir çoğu internette yer alan bilgilerin aynısını paylaşmaktadır.

Öğrenci bilgiye kolay ve istediği şekilde ulaşabilsin istedik ve bu web sitesini hazırladık. Sitede yer alan materyallerin tümü özgündür. Başka sitelerden kopyalanıp alınmamıştır. Yılların birikimini özgün biçimde hazırlayıp teknolojiyle birleştirdik öğrencilerin hizmetine sunduk.

Sitede yer alan materyalin %99'u özgündür. Yinede çok az bir kısmı başka yerlerden alıntı yapılmıştır. Öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek için elimizde olmayan materyalide sunduk.

Bütün çalışmalarımızın öğrencilerimiz için faydalı olmasını umuyoruz...

Coğrafya Öğretmeni
Fatih KARAGÖZ

 


Lise Coğrafya Dergisi öğrencilere hizmet eden ücretsiz sitedir. İçeriğimizin tamamı özgündür. Sitemiz okula yardımcı kaynaktır. Ders notlarımızı, videolarımızı, içeriklerimizi iyi takip edin. Sitemizde ki hiç bir veri kopyalanamaz ve kullanılamaz, ancak kaynak gösterilerek ve bilgi vererek kullanabilirsiniz. Kaynak göstererek kullanma hakkı sadece öğrencilere aittir. Ticari amaçla kopyalanması, basılması, yayınlanması kesinlikle yasaktır.